Strona główna / PL / Katalogi

Katalogi

Wszystkie produkty KAGER skatalogowane są w elektronicznym katalogu Fota oraz katalogu on-line. Katalog zawiera spis dostępnych części zamiennych marki KAGER, ich szczegółową charakterystykę i listę zamienników. Każdy produkt posiada przypisaną cenę detaliczną, w jakiej jest on dostępny w sieci Fota. Oferta katalogowa jest na bieżąco aktualizowana o nowe, pojawiające się na rynku produkty.

Przejdź do katalogu

Wybrane linie i grupy produktowe marki KAGER zebrane zostały w katalogach drukowanych, które zawierają wszystkie części należące do danej grupy, ich odpowiedniki części oryginalnych (OE) oraz zamienniki czołowych producentów. Wśród katalogów najczęściej aktualizowanych jest katalog płynów i chemii warsztatowej prezentujący pełną ofertę wraz z cenami detalicznymi.

Przejdź do katalogu

Do wszystkich produktów z oferty płynów i chemii warsztatowej KAGER kwalifikowanych jako substancje niebezpieczne Fota udostępnia karty charakterystyk. Zawierają one niezbędne informacje takie jak skład, właściwości fizykochemiczne, informacje o toksyczności oraz środkach bezpieczeństwa.

Przejdź do katalogu

 

A A A
Zamknij X

Poleć znajomemu