Strona główna / PL / Aktualności / Runda III MoneyWell Investment KAGER Super Rally - Sand Edition Bukowno (3-5.06.2016)

Biuro prasowe

Runda III MoneyWell Investment KAGER Super Rally - Sand Edition Bukowno (3-5.06.2016)

Tylko piach, suchy piach...

Widoki niczym z afrykańskiego Dakaru przywitają uczestników III Rundy MoneyWell Investment KAGER Super Rally - Sand Edition, który już w najbliższy piątek ruszy w małopolskim Bukownie.

Trasa dla motocykli, quadów, pojazdów SSV, aut terenowych i ciężarówek chwilami będzie prawdziwym piekłem - taka jest właśnie runda Sand Edition. Na metę dotrą najwytrwalsze załogi, które nie zagotują jednostek napędowych i potrafią przetrwać w tych ekstremalnych warunkach oesowych. Jeżeli tradycji stanie się zadość to słońce w Bukownie mocno przyłoży się do pustynnego klimatu. Jazda po kilkudziesięciometrowych osuwiskach piachu ze zjazdem do byłej kopalin piachu dostarczy zawodnikom i kibicom sporych emocji. Dla fotografujących te niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju widoki stanowią nie lada gratkę więc zapowiada się regularny ostrzał z teleobiektywów. Na dwóch Odcinkach Testowych zobaczymy także rywalizację w markowym pucharze Can-Am w klasach quad 2x4, 4x4 i pojazdach SSV (dawniej UTV). Jak zmieni się nieoficjalna klasyfikacja generalna po rywalizacji w Bukownie, której patronuje Pan Burmistrz Mirosław Gajdziszewski, przekonamy się już w wkrótce.

Po piątkowym obowiązkowym objeździe i odbiorach administracyjnym i badaniu kontrolnym, rywalizacja na dobre rozpocznie się w sobotę czwartego czerwca o godzinie 10.00, startem honorowym zlokalizowanym w centrum Bukowna przy Urzędzie Miasta. Co istotne dla kibiców, oba Odcinki Testowe położone są blisko siebie. Ich konfiguracja pozwala na poruszanie się na piechotę i w wielu miejscach kilkukrotne oglądanie załóg pokonujących trasę.

Zapraszamy do oglądania rundy w Bukownie po raz pierwszy na żywo dzięki firmie NTT System.

Sand Edition w Bukownie – będzie się działo!
Fota – właściciel marki KAGER, sponsora tytularnego cyklu SUPER RALLY – zaprasza do Bukowna!

Ulotka wydarzenia – kliknij

« powrót
A A A
Zamknij X

Poleć znajomemu