Strona główna / PL / Aktualności / Mechanik Roku 2015: Dwa tygodnie do końca kwalifikacji

Biuro prasowe

Mechanik Roku 2015: Dwa tygodnie do końca kwalifikacji

Do końca kwalifikacji w 13 edycji konkursu Mechanik Roku zostały dwa tygodnie. Tylko do 31 maja Uczestnicy mają szansę, aby zapewnić sobie miejsce w półfinale i walczyć o atrakcyjne nagrody i tytuł Mechanika Roku, którego poznamy już 19 czerwca. Aby znaleźć się w wymarzonej 50-tce Uczestnicy powinni rozwiązywać testy, brać udział w Odcinkach Specjalnych i kupować produkty Partnerów Konkursu.

Od siedmiu tygodni, w ramach kwalifikacji konkursowych, trwa rywalizacja na Odcinkach Specjalnych. Do tej pory odbyły się OSy: BOSCH, CASTROL, ATE, KAGER, PHILIPS, RAICAM i ZF(SACHS). Obecnie trwa ostatni Odcinek Specjalny SKF.

Oprócz rywalizacji na Odcinkach Specjalnych, Uczestnicy są klasyfikowani w rankingu generalnym. Do półfinału zostanie zakwalifikowanych 50-ciu najlepszych. Dobrym pomysłem, aby znacznie zwiększyć swoje szanse na miejsce w półfinale, jest rozwiązywanie testów kwalifikacyjnych.  W każdym z nich można zdobyć aż 10. Do tej pory odbyły się już dwa takie testy. Do 25. maja można jeszcze rozwiązać trzeci, ostatni już w tej edycji konkursu, test kwalifikacyjny. Warto, bo do wygrania jest między innymi samochód osobowy i sprzęt warsztatowy.

« powrót
A A A
Zamknij X

Poleć znajomemu